mail

Корисні матеріали

image blog

21 Бер 2023 4 MIN READ

Вдалий час для міграції у хмару: знижки та спецумови на рішення Microsoft Azure

Бізнес у всьому світі відмовляється від застарілих локальних технологій на користь гнучких, масштабованих та економічно вигідних рішень у хмарі. Існує багато вагомих причин почати хмарну міграцію: від зменшення витрат на IT до прискорення інновацій.

Читати більше
image blog

07 Жов 2022 3 MIN READ

Кібератаки на пошту: як захистити бренд, прибуток та репутацію компанії

Електронна пошта залишається одним із ключових каналів комунікації у бізнесі. Але водночас це поширена точка входу для кіберзлочинців, які використовують шкідливе програмне забезпечення, фішинг та інші типи атак для доступу до даних компанії, блокування її роботи або для вимагання матеріальної винагороди за відновлення роботи атакованих пристроїв.

Читати більше
image blog

06 Вер 2022 2 MIN READ

Що таке «робочий стіл як послуга» (DaaS) та як Azure Virtual Desktop може допомогти в організації робочого місця

Сьогодні для ведення бізнесу співробітникам будь-якої компанії необхідно мати можливість відповідати на електронні листи та працювати над проєктами з колегами з будь-якої країни та з будь-якого пристрою, незалежно від того, перебувають вони вдома, в дорозі чи стоять на касі супермаркету.

Читати більше
image blog

06 Лип 2022 5 MIN READ

Кібератаки в Україні: аналізуємо, щоб запобігти

Компанії щоденно збирають і зберігають критично важливу інформацію — від даних про клієнтів до особистої фінансової інформації.

Читати більше
image blog

10 Чер 2022 2 MIN READ

5 вразливостей в IT-інфраструктурі компанії, які загрожують цифровій безпеці

Кібербезпека є основою цифрової трансформації бізнесу. Віддалений та гібридний формати роботи, електронний документообіг, використання особистих та робочих пристроїв – це лише невеликий перелік факторів, які створюють ризики для різноманітних кіберзагроз.

Читати більше
image blog

18 Тра 2022 2 MIN READ

Zero Trust: багаторівнева модель безпеки для сучасного бізнесу

Останні кілька років сучасний бізнес вийшов за межі офісів. Співробітники компаній отримують віддалені доступи до корпоративної інформації, часто використовують для цього особисті пристрої та працюють там, де є можливість підключатися до Wi-Fi. З одного боку, це розширює географію бізнесу, з іншого – ускладнює організацію комплексної безпеки компанії.

Читати більше
image blog

10 Кві 2022 2 MIN READ

Як захистити корпоративні дані, додатки та пристрої від кібератак

Наразі кожна з українських компаній перебуває у потенційній небезпеці через збільшення масштабу та кількості кібератак, мета яких – перешкоджання повноцінній діяльності, отримання корпоративних даних, публікація їх у відкритому доступі або вимагання викупу. 

Читати більше