mail
До усіх публікацій

18 Тра 2022 2 MIN READ

Zero Trust: багаторівнева модель безпеки для сучасного бізнесу

Останні кілька років сучасний бізнес вийшов за межі офісів. Співробітники компаній отримують віддалені доступи до корпоративної інформації, часто використовують для цього особисті пристрої та працюють там, де є можливість підключатися до Wi-Fi. З одного боку, це розширює географію бізнесу, з іншого – ускладнює організацію комплексної безпеки компанії.

Сьогодні бізнесу потрібна багаторівнева модель безпеки, яка ефективно адаптується до нових умов роботи і забезпечує захист локальних та хмарних ресурсів. Вона вимагає суворої перевірки ідентичності для кожної людини та пристрою, які намагаються отримати доступ до корпоративної мережі.

Для своїх клієнтів Microsoft пропонує модель безпеки, яка базується на стратегії Zero Trust.

Що таке модель Zero Trust?

Zero Trust – це модель безпеки, яка вимагає суворої перевірки ідентичності для кожної людини та пристрою, які намагаються отримати доступ до ресурсів у мережі, незалежно від того, чи знаходяться вони всередині або за межами периметра мережі.

Основний меседж Zero Trust: «Ніколи не довіряти, завжди перевіряти». Ця модель передбачає, що зловмисники є як всередині, так і за межами мережі, тому жодним користувачам чи пристроям не можна автоматично довіряти. Zero Trust перевіряє ідентичність та привілеї користувача, а також ідентифікацію та безпеку пристрою.

Ця модель поєднує у собі політики, практики та технологічні інструменти, які працюють разом, щоб забезпечити компаніям більш надійний рівень безпеки.

Області захисту моделі Zero Trust

  • Identity

Організація перевірки та контролю ідентифікаційних даних користувачів із застосуванням суворої автентичності у всьому цифровому середовищі компанії.

  • Endpoints

Контроль усіх пристроїв, які звертаються до інфраструктури компанії. Забезпечення перевірки стану та відповідності вимогам перед наданням доступу.

  • Data

Перехід із захисту на основі периметра до системи безпеки на основі даних. Використання аналітики для класифікації та маркування даних. Організація шифрування та обмежень доступу з урахуванням політик компанії.

  • Apps

Пошук тіньових ІТ у своєму середовищі, контроль прав та привілеїв усередині додатків, організація доступів на основі аналітики в режимі реального часу, відстеження та контролю прав користувачів.

  • Infostructure

Використання засобів телеметрії, щоб виявляти атаки або аномалії та автоматичне блокування та маркування небезпечних дій; організація доступів з урахуванням мінімальних необхідних привілеїв.

  • Network

Недовіра до пристроїв та користувачів на підставі того, що вони знаходяться всередині мережі компанії. Організація шифрування всіх каналів обміну даними та обмеження доступу на основі політик компанії.

Кожен із цих рівнів – важлива ланка в моделі нульової довіри. І кожен із них зловмисники або самі користувачі можуть використати як точки входу чи канали для витоку корпоративної інформації.

Smart business допомагає компаніям розгорнути свої системи Zero Trust, що дозволяє організувати безпечну дистанційну роботу та знизити ризики кібератак, чисельність та масштаб яких продовжує зростати.

Почніть впроваджувати модель безпеки Zero Trust, яка підходить для вашого бізнесу. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися, як це зробити: sales@smart.com